אודותינו

נייצ'רס פרוטקשן | Nature's Protection

  • מזון סופר פרימיום יבש או רטוב לכלבים וחתולים.

  • מעל למיליון חיות מחמד שונות בלמעלה מ50 מדינות ברחבי העולם הושפעו לטובה מהתזונה המיוחדת שלנו והשאירו לנו סיפורי הצלחה שנשמח לשתף איתך.

  •  החברה מאתגרת את עצמה בצורה מתמדת למציאת פתרונות תזונה לכל בע"ח ובעזרת צוות מקצועי הבנוי ממומחים בעל שם עולמי אנו יוצרים למענם עולם טוב יותר.

  •  מוצרים ייעודיים על פי גדלים, סוג פרווה ואף כאלה הנועדו לעזור בבעיות רפואיות.MicroZeoGen

 

המרכיב הייחודי של הזנות טיפוח ההגנה של נייצ'ר פרוטקשן – MicroZeoGen הוא חידוש מהטבע. מינרל טבעי זה הוא משאב טבע יקר
העוזר להבטיח את הבריאות וחיות המחמד שלנו. יותר מ 15 השפעות חיוביות של MicroZeoGen גובו על ידי עשרות שנים של מחקר,
וביניהם: ניקוי של רעלים, מתכות כבדות ואמוניה, שיפור ספיגת החומרים המזינים לגוף וחיזוק המערכת החיסונית.

מה זה זאוליט?

הזאוליט הוא מינרל אשר נוצר כאשר לאבה באה במגע עם מים במהלך התפרצות וולקנית, וכתוצאה מזאת נוצר מבנה כימי יוצא דופן.
הזאוליטיים נוצרים בצורות שונות והשפעותיהם החיוביות על בני-אדם וחיות ידועות כבר מאות שנים. ההרכב יוצא הדופן של זאוליטים
והמבנה המרחבי המיוחד שלהם מאפשר השפעות חיוביות אלה.

הזאוליט נכרה בכל רחבי העולם ומשמש כמרכיב נפוץ ברפואה האסייתית. בנוסף, נעשה בהם שימוש נרחב ביישומים תעשייתיים לטיהור
קרקעות המזוהמות בסידן וסטרונציום. 

מה המבנה הכימי של הזאוליט?

המבנה הכימי של הזאוליט הוא (Ca, K2, Na2, Mg) 4Al8Si40O96.24H2O. זהו מיקרופורוס, בעל מבנה מולקולרי דמוי כלוב להסרת
מתכות כבדות ורעלים אחרים (בתהליך חילופי יונים) בבטחה מהגוף.

הפעלה דינמית – MZG

החלקיקים נורים זה מול זה בתוך המכונה אינספור פעמים במהירות גבוהה. כתוצאה מההתנגשות, החלקיקים נפרצים, ומגדילים את שטח
הפנים שלהם משמעותית. הפעלה זו של החומר נקראת Dynamic Activation (MZG) והיא נרשמה כפטנט. היעילות של זאוליט וחומרים
אחרים מוגברת מאות פעמים בתהליך זה. חומר הגלם זאוליט משודרג ל- MZG על ידי הפעלה דינמית. תכונות חשובות כמו יכולת הספיגה,
סלקטיביות הקטיון המשופרת ועומסי תיקון אלקטרוסטטיים גבוהים יותר, משופרים מאות פעמים. ממדי החלקיקים מצטמצמים לפחות מ- 1 מיקרון!
בעוד שטח הפנים מוגדל ביותר מ- 300%!

 

שמן סלמון מובחר

מרבית ממוצרי נייצ'ר פרוטקשן מועשרים בשמן סלמון משובח מחוות המוסמכות לכך ועוברות בדיקות קפדניות, ומבטיח תהליך טיפוח וייצור אחראי העונה על כל הדרישות.

ללא חיטה

כל המוצרים עם סימון זה נטולי חיטה ולכן חיות מחמד האלרגיות לחיטה או הגלוטן שלה יוכלו ליהנות מהם.

 

איכות מובחרת

המוצרים בעלי סימון זה מעיד כי הם מיוצרים מחומרי גלם טבעיים בלבד ובאיכות גבוהה ביותר, ובנוסף נקיים מחומרים סינטטיים כגון: צבעי מאכל, חומרי טעם ושימור.

 

ללא שאריות חלב

מוצרים אלו אינם מכילים חלב ומוצריו, ולכן מתאימים לחיות-מחמד עם רגישות ללקטוז

אצלינו בנייצ'רס פרוטקשן השמירה על האיכות באה לפני הכול. זה העקרון הבסיסי שלנו אשר עליו אנחנו לא מוותרים ולא מתפשרים. איכות היא מושג נרחב עבורנו הכולל החומרים המשובחים שאנו משתמשים במוצרים שלנו, וכן השירות שאנו מספקים ללקוחות הנאמנים שלנו.

  • המפעל שלנו עובר בדיקה שנתית על ידי המכון גרמני הידוע TUV, ומעת לעת מוצרינו זוכים בציונים לשבח על איכותם.

  • כל החומרים המשובחים שלנו מגיעים מספקים שעברו את תוכנית ההסמכה שלנו ועוברים בדיקות שגרתיות על ידינו ועל ידי מעבדות חיצוניות.

  • אנחנו עקביים בשמירה על פילוסופיית התזונה שלנו שהיא לכבד את התזונה הטבעית של הכלב או החתול. במוצרינו לא תמצאו שום גימיקים שאינם יעילים.

  • אנחנו מחזיקים מגוון רחב של מוצרים בטווחי מחירים שונים אשר מציעים פיתרונות ייעודיים לכל שלב בחיים, סגנון חיים ונסיבות מיוחדות, הכוללות רגישויות ומצבים רפואיים מורכבים.

  • הצוות שלנו מורכב ממומחים בינלאומיים לתזונה לחיות מחמד ווטרינריה הפועלים ביחד בצורה חלקה בכדי ליצור קו מוצרים חדשני. התחייבות שלנו אלייך אף הולכת רחוק יותר – דרך אתר האינטרנט שלנו אנו מעמידים לרשותך את פאנל המומחים שלנו באופן אישי, לכל עצה שתצטרך בכדי להשיג בריאות ואריכות חיים לחיית המחמד שלך.

  • אנו מברכים אותך שבחרת בנייצ'רס פרוטקשן . זוהי הבחירה האחראית והמשתלמת ביותר כאשר מח]שים בריאות ורווחה מיטביים לכלב או לחתול שאתם מטפלים בו.
 

 

האם ידעת שכל טון של נייר ממוחזר מציל 17 עצים וכ-8 מיליון טונות של פלסטיק לא ממוחזר מגיעים לאוקיינוסים שלנו מדי שנה? חובתנו להיות אחראית למחזור מוצרי אריזה וחבילות שונות כך שטיול בטבע יהיה תענוג אמיתי גם לנו וגם לחיות המחמד שלנו.

נייצ'רס פרוטקשן בעזרת צוות המומחים הווטרינריים והתזונתיים שלנו, וכן מומחי הייצור, מבינים היטב את השפעת התזונה האיכותית לחיים בריאים וארוכים יותר. ידע ומומחיות זו מיושמים בעקביות בתרכובות המוצר בכדי להבטיח מערכת יחסים מהנה ומועילה הדדית בין אדם לחיות מחמד.

מגוון המוצרים כולו מציע שפע של יתרונות, המכסים את מרבית הצרכים הספציפיים בנסיבות שונות של שלב חיים, סגנון חיים ותנאים מיוחדים, ומסיבה זו המוצרים נמכרים רק במקומות בהם הצרכן יכול ליהנות מעצות בהתאמה אישית.

הפילוסופיה שלנו –  כל מה שהכלב והחתול שלך זקוקים לו.

המותג Nature's Protection נועד לחגוג את החיים! אנו חוגגים גם את חיי חיות המחמד וגם את חיי הבעלים שלהם, ולכן אנו מאמינים בחשיבות הקשר האנושי מול בעלי החיים. זו גם הסיבה שהצרכים האמיתיים של הכלבים והחתולים מגיעים למקום הראשון עבורנו. מכיוון שרק כאשר מאכילים כלבים וחתולים כפי שהטבע התכוון, אנו יכולים לצפות לאריכות ימים בריאה לחברינו ההולכים על 4.

השאיפה של נייצ'רס פרוטקשן היא להישאר קרובה לטבע, פירוש הדבר שעלינו למקד את כל מאמצינו להאכיל כלבים וחתולים כטורפים. כך הטבע עיצב אותם. בעוד שחתולים הם טורפים אמיתיים, כלבים יכולים לשרוד גם כאוכלי-כל, אך הם משגשגים הרבה יותר טוב כאשר ניזונים כקרניבורים. אנחנו לא מעוניינים לתת לכלבים פשוט לשרוד … אנחנו רוצים שהם יחיו טוב!

האכלת כלב או חתול כטורף לא אומרת שצריך להאכיל אותם בבשר בלבד. המשמעות היא שמקורות החלבון, המספקים את חומצות האמינו החיוניות למטבוליזם שלהם ולתחזוקת הגוף, צריכים להיות מבשר ולא ממקור דגנים (כמו למשל סויה). לכן תמיד תמצאו מקור חלבון מבוסס בשר בכל הדיאטות של Nature's Protection. וזו רק דוגמא אחת לאופן שבו הפילוסופיה התזונתית שלנו מותאמת לחלוטין לצרכים התזונתיים האמיתיים והטבעיים של כלבים וחתולים.